Érdekel az IT biztonság? Folyamatosan nyomon követed a változó támadási technikákat, a kártékony kódok, programok működését a világban? Biztonság- és krízismenedzsment osztályunk 10 fős csapatába keressük új kollégánkat pécsi munkavégzéssel. Legyen Veled teljes és folyamatos az IT biztonságvédelmi folyamatunk! Velünk tartasz?

Kibervédelmi elemző/Cyber security analyst

Feladatok:

    Kibervédelmi elemzőként az E.ON Hungária Csoportra vonatkozó incidens-, fenyegetettség és sérülékenység-menedzsment folyamatok kidolgozása (központi folyamatok lokalizációja), működtetése és koordinálása lesz a fő feladatod.

    Mit is jelent ez részletesen?

  • incidenskezelési folyamatok napi szintű működtetése
  • sérülékenység és fenyegetettség menedzsment tevékenységek végzése
  • kitettségek megszüntetésére irányuló akciók koordinálása
  • kapcsolattartás, együttműködés a hazai üzleti területekkel, német központi szervezettel
  • incidens és sérülékenység menedzsmenthez használt megoldások, platformok működtetése
  • awareness / oktatási tevékenységek

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • 3 év IT/információbiztonság területen szerzett munkatapasztalat
  • IT biztonság, -incidens és -sérülékenység menedzsment szaktudás
  • Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Munkavégzés helye: Pécs, Malomvölgyi út 2.

Amit kínálunk:

  • A munka-magánélet egyensúlyához való hozzájárulásként törvényi kereten felüli alapszabadságot biztosítunk
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható cafeteria keret
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • A mindennapok könnyebb szervezhetősége érdekében évi 20 nap homeoffice-t biztosítunk
  • Felelős munkáltatóként fontos számunkra a munkavállalóink egészségének megőrzése, ezért minden munkatársunk számára kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk nemzetközi biztosító partnerünkön keresztül, mely családtagokra is kiterjeszthető

Rólunk:

    A kiválasztási eljárás során az E.ON egyenlő esélyeket biztosít minden jelentkező számára nemzetiségre, korra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre való tekintet nélkül. A mi feladatunk az egyenlő esélyű részvétel technikai feltételeinek biztosítása. Kérjük, erre vonatkozó igényedet jelezd a pályázatodban.

    Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelei részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein. Magyarországon mintegy ötezer munkatársunk munkájával csaknem 3 millió ügyfelünket látjuk el energiával.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Pécs

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.