Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
FERENCZY MÚZEUMI CENTRUM (FERENCZY MÚZEUMI CENTRUM)

Kiállításépítő csoportvezető

Legfőbb feladatok:

  • a kiállítás építő csoport vezetése és koordinálása
  • kurátorokkal való egyeztetés a kiállítások építéséről
  • megoldási javaslatok installációk kivitelezésére, tervezésben való proaktív részvétel
  • a kiállítások kivitelezése
  • egyeztetés külső beszállítókkal,
  • megrendelések, anyagbeszerzés koordinálása
  • szállítás

Pályázati feltételek:

  • legalább középfokú képesítés,
  • kiállításépítési/tervezési munkatapasztalat,
  • felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzési képesség,
  • csapatban való együttműködés készsége;
  • jó problémamegoldó készség
  • büntetlen előélet
  • jogosítvány előnyt jelent

Jelentkezéskor benyújtandó iratok, igazolások:

  • a személyes adatokat tartalmazó szakmai önéletrajz
  • a képesítést igazoló okiratok másolata

    Juttatások, illetmény, pótlék, egyéb: Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók. Jelentkezési határidő: 2018.02.23.

    Elbírálási határidő: 2018.03.02.

    A munkakör legkorábban 2018. 03.15 –től tölthető be.
    A közalkalmazotti jogviszony határozatlan idejű, teljes munkaidős.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Rendezvények
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szentendre, 2000 Fő tér 2-5.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kiállításépítő csoportvezető
  • Hirdető cég: FERENCZY MÚZEUMI CENTRUM
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Szentendre
  • Feladatok: a kiállítás építő csoport vezetése és koordinálása kurátorokkal való egyeztetés a kiállítások építéséről megoldási javaslatok installációk kivitelezésére, tervezésben való proaktív részvétel a kiállítások kivitelezése egyeztetés külső beszállítókkal, megrendelések, anyagbeszerzés koordinálása szállítás
  • Elvárások: legalább középfokú képesítés, kiállításépítési/tervezési munkatapasztalat, felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzési képesség, csapatban való együttműködés készsége; jó problémamegoldó készség büntetlen előélet jogosítvány előnyt jelent
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-13
Állás, munka még: FERENCZY MÚZEUMI CENTRUM >