• Cégünk 9 éve a kecskeméti autó gyár telephelyén raktározási feladatokat lát el, ebbe a csapatunkba keresünk kézi rakodó kollégákat.
  • Kézi rakodó

    Főbb feladatok, munkák:

      • A beérkező göngyölegek tisztítása, kezelése, osztályozása, palettázása
      • A raktári rend folyamatos fenntartása
      • Egyéb anyagmozgatási feladatok

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum befejezett iskolai végzettség
    • Pontos és precíz munkavégzés
    • Három műszakos munkarend vállalása

    Amit kínálunk:

    • A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető szállítmányozó, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket.
    • A világ 100 országában, 1300 irodában, több mint 82 000 munkatárssal a Kühne + Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike. Cégünk erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban. Magyarországon már 28 éve vagyunk jelen a logisztikai és szállítmányozási piacon 5 telephelyen, több mint 1800 fővel.

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Pályakezdő/friss diplomás

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    6000 Kecskemét, Daimler út

    A "jelentkezem" gombra való kattintás után, kérem csatolja önéletrajzát.