Változatos összeszerelési munkát végeznél?

A precíz és gyors munkádért több pénzt vársz el?

Alap a korrekt hangnem?

Rólunk:

2006 óta a németországi Bernstein AG -nak szenzorokat és kapcsolókat gyártunk. Mostanra havonta több ezer megrendelést teljesítünk, és mindezt kiváló minőséget nyújtó munkatársainknak köszönhetjük.

A következő pozícióra keresünk munkatársat:

Kézi összeszerelő – operátor

Ezt tudjuk nyújtani, hogy jól érezd magad nálunk:

  • Alapbért + cafeteria juttatást + jelenléti pótlékot + mozgóbért (ami függ a gyorsaságodtól és a precizitásodtól)
  • Két műszakos munkarendet a betanulást követően, 8 órában. Akár rugalmasságot a napi munkakezdésedben
  • Megbecsülést: mi megdicsérünk, ha jól teljesítesz, és még több pénzt is kapsz érte.
  • Támogató betanítást: nem várjuk el, hogy mindent tudjál elsőre.
  • Azon vagyunk, hogy segítsük a betanulásod.
  • Csapatot, akik befogadnak és segítenek.
  • Egészséges, biztonságos és tiszta munkakörnyezetet
  • Pénzjutalmat az ötleteidért és év végén a kitartó munkádért

Mi lesz a feladatod?

  • Ipari mechanikus kapcsoló termékek kézi összeszerelése a megfelelő hatékonysággal és minőségben.
  • Hibás termékek kiszűrése
  • A munkakörnyezeted rendben tartása

Ehhez szükséges, hogy legyen:

  • Jó kézügyességed, gyakorlatod kézi összeszerelésben
  • Kitartásod és tanulási hajlandóságod. Ha egyre jobb teljesítményt érsz el, az a fizetéseden is meglátszik.
  • Nálunk szükséges, hogy jól láss a kis alkatrészek összeszerelése miatt.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1044 Budapest, Óradna utca 7.