Proffesional Protection Kft.

Kézi csomagolói álláslehetőség!

Hirdetés szövege:

    Kézi Csomagolói álláslehetőség!

    18.-kerületi édesipari termékeket gyártó üzemünkbe , kézi csomagolók, és gépkezelők jelentkezését várjuk!

    Feladatok: Kész termékek csomagolása,dobozolása (ostyák, tölcsérek)meghatározott folyamat szerint.

    8-órás műszak. Heti váltásba délelött-délután.

    Tulórázni lehet, de nem kötelező.

    Elvárások: Olyanok jelentkezését várjuk, akik szívesen dolgoznak csapatban. Könyű fizikai állómunka, meghatárotozz szünetekkel, de fontos a jó fizikai állapot.

    Érvényes tüdőszürő lelet, orvosi alkalmassági.

    Amit nyujtunk:

    Határozatlan idejű 8-órás bejelentett munkaviszony.

    Tiszta-barátságos, jól felszerelt munkakörnyezet.

    900-950-1000Ft/-óra-nettó.

    Hétfőtöl-péntekig tartó munkavégzés.

    Érdeklődni: 06-70-678-60-30

    Állás típusa: Teljes munkaidő

    Fizetés: 140 000,00Ft - 160 000,00Ft /hónap

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1186 Budapest, Besence utca

Jelentkezési határidő:

2019. 02. 09.