Magyar Posta Zrt.
Szeretne egy nagy múltra visszatekintő, magyar nagyvállalatnál dolgozni? Ha inkább hivatást szeretne, és nem csak egy munkát, jelentkezzen hozzánk.
Munkatársat keresünk

KÉZBESÍTŐ

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Levelek és küldemények kiszállítása a címzettek részére
    Hírlap előfizetések gyűjtése
    Hírlapok és sorsjegyek értékesítése
    Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Iskolai végzettség: 8 általános
    Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
    Orvosi alkalmasság

Amit kínálunk:

    A munkavégzés helye: Tata 1. Posta kézbesítési körzetei
    A munkakör várhatóan 2020.09.21-től tölthető be
    Érdeklődés: HR generalista – Telefonszám: 30/770-1187

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2890 Tata, Kossuth tér 19.

Részletes fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igényét a Jelentkezem gombra kattintva, vagy a Tata 1 posta, 2891 Tata Kossuth tér 19. levélcímre küldheti el.