Magyar Posta Zrt.
  • Szeretne egy nagy múltra visszatekintő, magyar nagyvállalatnál dolgozni? Ha inkább hivatást szeretne, és nem csak egy munkát, jelentkezzen hozzánk.

  • Munkatársat keresünk

    KÉZBESÍTŐ

    pozícióba.

    Feladatok:

      Levelek és küldemények kiszállítása a címzettek részére

      Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Iskolai végzettség: 8 általános

      Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

    Amit kínálunk:

      A munkavégzés helye: 2119 Pécel posta, Isaszegi út 1.

      A munkakör azonnal betölthető.

      Érdeklődés: Bárány Melinda - telefonszám: 06 30/772-1336

      Budapest – Rákoskeresztúr 1 Posta; Levélcím: 1173 Budapest – Rákoskeresztúr 1 posta, Ferihegyi út 93/C.

      Részletes fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igényét a Jelentkezem gombra kattintva küldheti el.

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Egyéb fizikai munka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2119 Pécel, Isaszegi út 1.