Magyar Posta Zrt.

Szeretne egy nagy múltra visszatekintő, magyar nagyvállalatnál dolgozni? Ha inkább hivatást szeretne, és nem csak egy munkát, jelentkezzen hozzánk.

Munkatársat keresünk

KÉZBESÍTŐ

pozícióba.

Feladatok:

    Levelek és küldemények kiszállítása a címzettek részére

    Hírlap előfizetések gyűjtése

    Hírlapok és sorsjegyek értékesítése

    Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Iskolai végzettség: 8 általános

    Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

    Orvosi alkalmasság

Amit kínálunk:

    A munkavégzés helye: 2647 Hont Posta kézbesítési területe

    A munkakör azonnal betölthető.

    Érdeklődés: Mikéné Varga Rita – Telefonszám: 30/772-1125

    Balassagyarmat 1. posta; Levélcím: 2660 Balassagyarmat, Rákóczi út 24.

    Részletes fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igényét a Jelentkezem gombra kattintva küldheti el.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2647 Hont, Ipoly utca 11.