Magyar Posta Zrt.

Kézbesítő

Hirdetés szövege:

    KÉZBESÍTŐT KERESÜNK

    A munkakört betöltő fő feladatai:

    • Levelek és küldemények kiszállítása a címzettek részére
    • Hírlap előfizetések gyűjtése
    • Hírlapok és sorsjegyek értékesítése
    • Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel

    A munkakör betöltésének követelményei:

    • Iskolai végzettség: 8 általános
    • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

    További információk:

    A munkavégzés helye: Budapest 62 posta kézbesítési területe (VI. és XIII. kerület)

    A munkakör azonnal betölthető.

    Érdeklődni lehet: Dudás – Németh Edit – Telefonszám:30 / 771- 4938

    Részletes fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igényét a Jelentkezem gombra kattintva, vagy a 1062 Budapest VI. Teréz körút 51. levélcímre várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1062 Budapest, Teréz körút 51.