SFL Pack Depo Kft.
Bővülő csapatunkba

Key account menedzser

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

Budapest XXII. kerületében található belföldi szállítmányozással, kiscsomagszállítással és raktározással foglalkozó magyar tulajdonban lévő vállalat keres teljes munkaidős munkatársat az alábbi feladatok elvégzésére:
  • Kapcsolatfelvétel és -tartás, egyeztetés a meglévő és új ügyfélkörrel
  • Tárgyalások, ajánlatadások lebonyolítása
  • Meglévő és új szerződések kezelése
  • Társosztályoknak való segítségnyújtás
  • Új ügyfelek keresése, üzletfeljesztés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Logisztikai kompetencia
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Kiváló célorientált prezentációs, és meggyőző képesség
  • Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  •  Angol és/vagy egyéb idegenyelv-ismerete
  •  Releváns szakmai tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1225 Budapest

Fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzát  a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk!