A cég saját alkalmazottjaként fő állású, teljes munkaidős

Key account menedzser

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Kiemelt (országos) partnerekkel történő folyamatos és aktív kapcsolattartás
  • értékesítési projektek megszervezése, irányítása, működtetése
  • Felmerülő ügyféligények gyors kielégítése, az esetleges problémák hatékony kezelése
  • Értékesítési tárgyalások lebonyolítása piacszerzés céljából. A tárgyalások teljeskörű dokumentálása saját fejlesztésű CRM rendszerben. Ajánlatok beadása, szerződéskötés új partnerekkel
  • Törzsértékesítési tárgyalások lebonyolítása, szerződések folyamatos revíziója, újra kötése
  • Partneradatbázis összeállítása, karbantartása, bővítése, partner információk gyűjtése
  • A megkötött új megállapodások bevezetése a kiszolgáló hálózatba (Pozíció-, folyamat- és feladatleírások készítése, szükség esetén oktatás a kivitelező csoportoknak, azok vezetőinek)
  • A megrendelések teljesítésének folyamatos támogatása, kontrollja
  • Riportolás, a munkakört támogató asszisztens irányítása.
  • Leendő partnereink foglalkoztatással összefüggő nehézségeinek feltárása, megoldások kidolgozása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év szolgáltatásértékesítési tapasztalat (humán szolgáltatás előny)
  • Ügyfélközpontú és értékesítés orientált szemlélet
  • Üzleti kapcsolatépítésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete előny
  • Átlagosnál magasabb szintű számítógépes - főként Excel - ismeretek
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Elvárásokkal arányos juttatási csomag
  • Cégautó - magánhasználattal
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidős, főállású munkaviszony
  • Dinamikusan fejlődő cég biztos háttere
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, amit külső és belső képzéseinkkel biztosítunk
  • Érdekes munka fiatal, dinamikus csapatban

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy a 'Jelentkezem' gombra kattintva kérjük küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát, és a bérigényét tartalmazó motivációs levelét.