Nemzetközi hátterű, tőkeerős biztosító partnerünk

Dealer és online értékesítési területe

Key account managert

keres.

A feladatok az alábbiak:

  • Kapcsolattartás a Biztosító kiemelt alkusz és dealer, valamint gépjármű importőri partnereivel
  • A partnerek munkájának szakmai támogatása, fejlesztése (oktatás, képzés)
  • Partneri teljesítmények mérése, közös folyamatok, akciók menedzselése
  • A partnerektől beérkező igények koordinálása, ehhez kapcsolódóan a szakosztályokkal történő kapcsolattartás
  • Dealer értékesítés támogató csapat munkájának folyamatos segítése
  • Biztosítási és gépjármű piacot érintő információk folyamatos figyelése és elemzése

Egy sokoldalú tehetségű, proaktív hozzáállású, kiemelkedő kommunikációs készségű, önálló, kezdeményező, rugalmas, terhelhető és eredményorientált személyiséggel rendelkező, jó problémamegoldó munkatársra van szükség, aki

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik kereskedelmi, marketing vagy közgazdasági területen,
  • minimum 5 éves, biztosítónál, banknál vagy egyéb értékesítési területen szerzett ügyfélkapcsolati tapasztalata van,
  • felhasználói szinten ismeri az irodai IT alkalmazásokat,
  • "B” kategóriás jogosítványa van, saját autóval rendelkezik és rendszeresen vezet,
  • középfokú angol nyelvismerettel rendelkezik

Amit partnerünk kínál:

  • A járvány ideje alatt home office lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem és juttatási rendszer, ingyenes company care egészségügyi csomag, plusz kafetéria,
  • Versenyképes szakmai tudás, szakmai fejlődés lehetősége, tréningek,
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok,
  • Fiatal, lendületes csapat, rugalmas időbeosztás,
  • Home office lehetőség heti rendszerességgel.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.