VIAPAN ''DOLOGIDŐ'' Kft.

Key account manager

Családias multi, magyar tulajdonú, de külföldön is több országban jelen lévő HR-cég kiterjedt irodahálózattal: ez a Viapan Group. Széles szolgáltatási paletta a munkaerő-kölcsönzéstől a diákmunkán és szervezetfejlesztésen át a kollaboratív robotokig: ez a leendő sales-es kollégánk kihívása. Értékesítőinket nem hagyjuk magukra: profi call centeres és marketinges támogatással dolgoznak.

Főbb feladatok, munkák:

Milyen feladatokról van szó?
A Viapannál mivel több üzletágunk is van (diák, felnőtt munkaerő kölcsönzés, közvetítés, nyugdíjas, non profit, robotika), ennek megfelelően nagyon sokrétűek a szolgáltatásaink is.
Nálunk a key account manager pozícióban dolgozók:
  • kapcsolatot tartanak a jelenlegi ügyfeleinkkel, valamint felkutatják a régió potenciális partnercégeit, és értékesítésik a számukra legmegfelelőbb szolgáltatást
  • felmérik az ügyféligényeket, árajánlatot dolgoznak ki, és szerződést készítenek elő
  • időpontokat egyeztetnek a call centerben dolgozó belsős kollégákkal
  • rögzítik a partneradatokat, szerződéseket a belső CRM szoftverben
  • szükség esetén egyeztetnek a helyi kollégákkal, a kirendeltségvezetővel, üzletágvezetőkkel, riportokat, helyeztjelentéseket készítenek.

Amit kínálunk:

Konstrukció, ami kölcsönös előnyökkel jár:
  • egy hat fős értékesítői csapat tagjaként
  • egy jól felszerelt, belvárosi kaposvári irodában dolgozhatsz, ahol testközelből ismerheted meg azokat a szolgáltatásokat, amelyeket aztán értekesítesz a partnercégeinknél
  • egész Somogy megyében, aminek bejárásához (vagy az országban lévő irodáink látogatásakor) használhatod a céges autónkat,
  • tréningeken, képzéseken, emlékezetes céges rendezvényeken vehetsz részt,
  • mindemellett minden eszközt biztosítunk a napi munkádhoz.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Kit keresünk pontosan?
  • Légy meggyőző,
  • tudj belehelyezkedni a tárgyalópartner helyzetébe, legyél képes mások fejével gondolkodni,
  • beszélj választékosan, érthetően, sugározz magabiztosságot és szakmaiságot.
  • Nem a bizonyítványaidra vagyunk feltétlenül kíváncsiak, hanem a hozzáállásodra - ettől függetlenül a belépő egy felsőfokú végzettség, vagy vele egyenértékű műveltség.
  • Szeretnénk ha nyitott lennél a HR szakma és a szolgáltatásaink alapos megismerésére,
  • és lenne már tapasztalatod szolgáltatások értékesítésében.
  • Elvárás a B kategóriás jogosítvány, mert a munka utazással jár, valamint ha van saját autód, annak külön örülünk - előfordulhat, hogy a céges autót éppen másik kolléga használja amikor neked például egy. tárgyalásra kell menned.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

7400 Kaposvár, Füredi utca

Ha felkeltette érdeklődésedet a key account manager pozíció, küldj egy önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintás után. A jelentkezést követően az előszűrt jelölteknek küldeni fogunk egy feladatot is, ami segít nekünk közelebb kerülni a döntéshez: ki legyen a kaposvári értékesítőnk?