Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Key Account Manager

Országos munkavégzés

Feladatok:

  • Lehetőségek, fejlesztendő területek feltárása az értékesítési tevékenységben
  • Vevői visszajelzések összegyűjtése és továbbítása a megfelelő részlegre
  • Munkatársak felmérése, ellenőrzése, értékelése
  • Személyre szabott fejlesztési tervek kidolgozása
  • Feladatok kiosztása, visszaellenőrzése vezetői szinten
  • Részletes adminisztráció a felsővezetés felé
  • Értékesítési vezetők ideiglenes helyettesítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Csapatvezetésben jártasság előny
  • Értékesítés, humán erőforrás és vevőkapcsolat/vevőszolgálat területen szerzett tapasztalat
  • Szolgáltató központú szemlélet
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás
  • Bizonyíthatóan jó kapcsolatteremtő készség és határozottság
  • Felelősségvállalás
  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Rendszeres, lakhelytől távol eső munkavégzés vállalása

Amit nyújtunk:

  • A pozícióhoz tartozó bér: bruttó 600.000 Ft
  • Céges személygépkocsi, telefon, laptop
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet
  • Több évtizedes múltra visszatekintő stabil vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezem gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba.