Partnercégünk a világ szinte összes országában kapható termékek gyártásával foglalkozik és egyben a világ egyik legismertebb márkaneve is. Ha a jövőben egy olyan biztos hátterű munkahelyre vágysz, ahol értéket teremthetsz és megvalósíthatod önmagad, akkor jelentkezz és légy része egy nagymúltú vállalat mindennapi működésének!

KEY ACCOUNT MANAGER

A pozícióban feladataid lesznek:

  • A cég kulcsfontosságú partnereivel kereskedelmi stratégiák kidolgozása és végrehajtása
  • Aktívan kutass fel új potenciális ügyfeleket a cég stratégiájának és portfóliójának megfelelően
  • Éves ügyfélterv kidolgozása és végrehajtása (éves tárgyalások, kereskedelmi feltételekkel kapcsolatos tárgyalások, promóciók, új termék bevezetése, stb.)
  • Részvétel a volumen és a költségvetés tervezésében
  • A jóváhagyott éves költségvetés kezelése
  • Erős együttműködés a belső osztályokkal (Marketing, TM, Pénzügy)
  • A mennyiségi volumen és a költségvetési célok elemzése
  • Figyeld az ügyfelek teljesítményét a költségvetéshez képest, javasoljon szükséges intézkedéseket
  • Vállalati tevékenységek kezdeményezése, megtervezése és megvalósítása (termékek árának meghatározása, kedvezmények, új termékek bevezetése stb.)

Pozícióhoz tartozó elvárások:

  • 3-5 éves tapasztalat Key Account Manager pozícióban
  • FMCG tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Kiemelkedő tárgyalási készség
  • Stratégiai és elemző gondolkodás
  • Társas, extrovertált, energikus személyiség
  • Csapat-játékos hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Igazán kimagasló alapbért
  • Negyedéves bónuszt és béren kívüli juttatásokat
  • Céges autót
  • Dinamikusan fejlődő multinacionális nagyvállalati környezetet
  • Szuper csapatot

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.