Az építőanyagok nagykereskedelmével és gyártásával foglalkozó, Budapesti Értéktőzsdén jegyzett MASTERPLAST cégcsoport alkalmazásába keresünk key account értékesítési feladatok ellátására ambíciózus és komplex gondolkodású vezetőt

KEY ACCOUNT MANAGER

LEENDŐ KOLLÉGÁNK FELADATAI:

  • egészség-, bútor-, csomagolóipar, és egyéb iparágak számára nemszőtt ipari textília alapanyagok és késztermékek értékesítési stratégiájának tervezése és megvalósítása
  • teljes körű termék- és portfólió menedzsment
  • kapcsolattartás a már meglévő külföldi és magyarországi key account partnerekkel, emellett további hosszú távú beszállítói kapcsolatok kiépítése és fejlesztése
  • üzletfejlesztési lehetőségekre irányuló javaslatok megfogalmazása, prezentálása a management számára

IDEÁLIS JELÖLTÜNK:

  • legalább középfokú végzettségű
  • többéves B2B és/vagy szolgáltatás-értékesítésben szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • angol nyelvtudása aktív, tárgyalóképes
  • vevőcentrikusság, gyakorlatias gondolkodásmód, továbbá cél-és eredményorientáltság jellemzi
  • hiteles és proaktív személyiség, aki képes önállóan meghozni az eredmények eléréshez szükséges döntéseket
  • könnyen megtalálja a közös hangot a különböző területeken dolgozó kollégákkal és a partnerekkel
  • ’B’ kategóriás vezetői engedéllyel és gépjárművezetői rutinnal rendelkezik

A PÁLYÁZATOK ELBÍRÁLÁSAKOR ELŐNYT JELENT:

  • izolációs termékek, ipari textíliák ismerete
  • aktív egészségügyi kapcsolatrendszer
  • egyéb idegennyelv tárgyalóképes ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes bérezés, változatos munkakör egy sikeres csapat tagjaként
  • ösztönző munkakörnyezet, folyamatos fejlődési lehetőség
  • támogató és rugalmas management, munkaköri önállóság
  • stabil, nemzetközi háttér, hosszú távú együttműködés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Üzletfejlesztő
  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Sárszentmihály

A jelentkezők magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.