Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Vodafone Magyarország

Key Account Manager - Farmer (Nyugat-Magyarország) - 000000209649

keres Enterprise Business Unit csapatába

A munkakör célja:

    A vállalati célkitűzésekkel összhangban új nagyvállalati ügyfelek megszerzésével, Hang és nem hang alapú (IoT, konvergens, értéknövelt megoldások) szolgáltatások értékesítésével és a bevételek növelésével, valamint az ügyfelek elégedettségének javításával a Vodafone Magyarország piaci részesedésének növelése közvetlenül és közvetve a Large Enterprise szegmensben

Feladatok:

  • Ügyfél megtartó tevékenység a Large Enterprise szegmensben
  • Az ügyféligények pontos feltérképezése, az ajánlatok nyomon követése,
  • A portfóliójába tartozó ügyfelek ismerete távközlési és információtechnológia szolgáltatások tekintetében
  • Az üzletkötés előkészítése és az ügyfelekkel történő egyeztetés
  • Mind az ügyfélelégedettség, mind a belső értékesítési hatékonyság növelése érdekében a meghatározott vállalati elvek és folyamatok figyelembevételével javaslatok előterjesztése
  • A piaci információk nyomon követése. A versenytársak ajánlatainak, szolgáltatásainak szerződéses feltételeinek begyűjtése, megismerése. Javaslattétel az értékesítés optimalizációja érdekében
  • Az értékesítéssel kapcsolatos jelentések/riportok határidőre történő elvégzése és betartatása a közvetlen beosztottak esetén

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves értékesítési szakmai tapasztalat hasonló területeken (vállalati szegmens)
  • Tapasztalat a telekommunikáció területén
  • Angol nyelv ismerete tárgyalás szinten
  • Felhasználói szintű számítástechnikai tudás (Word, Excel, MS Outlook alapos ismerete)
  • „B” kategóriás jogosítvány

    A jövő izgalmas. Ready?

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Key Account Manager - Farmer (Nyugat-Magyarország) - 000000209649
  • Rövid pozíció név: Key account menedzser
  • Hirdető cég: Vodafone Magyarország Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
  • Feladatok: Ügyfél megtartó tevékenység a Large Enterprise szegmensben Az ügyféligények pontos feltérképezése, az ajánlatok nyomon követése, A portfóliójába tartozó ügyfelek ismerete távközlési és információtechnológia szolgáltatások tekintetében Az üzletkötés előkészítése és az ügyfelekkel történő egyeztetés Mind az ügyfélelégedettség, mind a belső értékesítési hatékonyság növelése érdekében a meghatározott vállalati elvek és folyamatok figyelembevételével javaslatok előterjesztése A piaci információk nyomon követése. A versenytársak ajánlatainak, szolgáltatásainak szerződéses feltételeinek begyűjtése, megismerése. Javaslattétel az értékesítés optimalizációja érdekében Az értékesítéssel kapcsolatos jelentések/riportok határidőre történő elvégzése és betartatása a közvetlen beosztottak esetén
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség Minimum 3 éves értékesítési szakmai tapasztalat hasonló területeken (vállalati szegmens) Tapasztalat a telekommunikáció területén Angol nyelv ismerete tárgyalás szinten Felhasználói szintű számítástechnikai tudás (Word, Excel, MS Outlook alapos ismerete) „B” kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-14
Állás, munka még: Vodafone Magyarország Zrt.>