BECK AND PARTNERS Kft.
Megbízónk Magyarország egyik legjelentősebb édesipari cége, akik több mint 140 évre visszatekintő, többszörös Superbrand díjas vállalat. Kiváló minőségű termékeik az egész világon nagy népszerűségnek örvendenek, több országban piacvezető pozíciót töltenek be.

Az alábbi pozícióba keresünk számukra új kollégát:

Key Account manager

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő ügyfélkörrel aktív kapcsolattartás
  • Ügyfélspecifikus promóciós stratégiák kidolgozása, hatékonyságának elemzése
  • Ajánlatok összeállítása, tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötések és utánkövetés
  • Az üzletláncok raktáraiban a teljes választék rendelkezésre állásának ellenőrzése
  • Személyesre szabott bolti kóstolók megszervezése, ellenőrzése és értékelése a marketinggel együttműködve
  • Szoros együttműködés a vállalat más társosztályaival
  • A versenytársak promóciós tevékenységeinek figyelemmel követése
  • Napi, heti riportok és beszámolók határidőre történő elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Min. 2 év tapasztalat Key account manager pozícióban FMCG-ben
  • Aktív kapcsolati háló a legnagyobb kereskedelmi láncok egyikével: Tesco, Spar, Lidl, Aldi, Penny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Ügyfélorientált szemléletmód

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Piacképes alapbér mellett havi bónuszrendszer
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (céges autó, mobiltelefon, laptop) magánhasználatra is

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Key Account Manager
  • Üzletfejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Budapest, Pest megye

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest, 13. kerületi központ, partnerlátogatás esetén országos munkavégzés