AEGON Önkéntes Nyugdíjpénztár Zrt.

Key Account Manager

Az Aegon Magyarország Önkéntes Nyugdíjpénztárának Értékesítés támogatási csapata keres Key Account Managert vállalkozói státuszba. Az Aegon Nyugdíjpénztára több mint 25 éve működik a magyarországi piacon. Taglétszámban a 2. míg vagyonban a 3. legnagyobb pénztár. Az elmúlt negyedszázad alatt felhalmozott tapasztalat, a kiszolgálásban nyújtott szakmai színvonal biztosítja azt, hogy mind a tagjaink, mind a munkáltató partereink stabil, hosszú távú kapcsolatot építenek ki Pénztárunkkal. Ezt az előnyt az értékesítésben és a munkáltatókkal kapcsolattartásban résztvevő kollégák is élvezik.

FELADATOK, melyek Rád várnak

  • munkáltatói partnerek felkeresése, kapcsolatépítés és folyamatos kapcsolattartás/fenntartás a hatékony kommunikáció, együttműködés érdekében
  • új belépők toborzása a munkáltatói partnereken keresztül
  • új egyéni és vállalati partnerek keresése, értékesítés, szerződéskötés, magas színvonalú kiszolgálás támogatása
  • rendszeres tájékoztatók tartása személyesen, online

TUDÁS és TAPASZTALAT, melyre szükséged lesz

  • középfokú végzettség,a pénzügyi szakemberré válást mi biztosítjuk
  • értékesítési tapasztalat
  • kiváló kommunikációs képesség
  • termékszakmai ismeretek hatékony elsajátítása

ELŐNYT jelent Számodra

  • felsőfokú végzettség
  • korábban megszerzett értékesítési tapasztalat
  • meglevő kapcsolatok a vállalati piacon
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • cafeteria tanácsadás területén szerzett tapasztalat

Amit mi BIZTOSÍTUNK

  • szakmai felkészítés és címanyag
  • kezdő támogatás a sikeres értékesítési tevékenység elindításáig
  • motiváló juttatási rendszer: megbízási díj + jutalék + bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Vállalkozói, szerződéses

Munkavégzés helye:

Közép-Dunántúl régió