Key Account Manager

profession.hu Kft.

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.

A profession.hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egy legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis-és középvállalkozások, valamint start-up cégek. Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni.

Tudj meg többet RÓLUNK!

Csapatunkba keressük tapasztalt munkatársunkat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Magyarország TOP 200 vállalatait is magába foglaló ügyfélportfólió teljes körű kezelése, szakmai támogatása
  • Árbevétel maximalizálás és a magas színvonalhoz mérten a kiemelkedő színvonalú ügyfél-elégedettség biztosítása
  • Éves tárgyalások lebonyolítása és a döntéshozó színtű kapcsolatok kialakítása, ápolása
  • Ügyféligények folyamatos nyomon követése, innovatív megoldási javaslatok kidolgozása, megvalósulásuk figyelemmel kísérése
  • Üzlet-, folyamat- és termékfejlesztési javaslatok megfogalmazása a piaci visszajelzések alapján
  • Munkaerőpiaci-, toborzási trendek, kutatási eredmények prezentálása
  • Partnerek támogatása a toborzásukhoz köthető adatokkal és információkkal
  • Prezentációk készítése felsővezetők, csapatvezetők számára
  • Toborzási stratégiaalkotásban, eszköz- és megoldáshasználatban, kampányok kidolgozásában nyújtott magas színvonalú szakmai segítség

Elvárások:

  • Nemzetközi nagyvállalati környezetben szolgáltatások személyes értékesítése területén szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat[ZK1]
  • Szofisztikált üzleti gondolkodás
  • Erős analitikus, elemző készség
  • Magas szintű prezentációs képesség
  • Elkötelezettség a magas minőség iránt
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Tárgyalási tapasztalat vezetői szinten
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Erős belső motiváció
  • Pozitív, gyakorlatias szemléletmód

Amit kínálunk:

  • A toborzási piac vezető vállalata vagyunk
  • Innovatív attitűdöt képviselünk
  • Egyedülálló termék-, és szolgáltatás portfolió menedzselése
  • 6 éve zsinórban az Év Munkaadója, 82%+ elkötelezettségi ráta céges szinten
  • Piaci átlag feletti kompenzációs csomag
  • Karrierlehetőség támogatása, 70+ főből álló értékesítési csapaton belül
  • Önállóság és felelősségteljes munkakör egy nemzetközi, piacvezető vállalat háttértámogatásával
  • Felhatalmazó, támogató kultúra
  • Lendületes, erős brand képviselete
  • Belső normák szerinti mentorálás, belső- és külső képzések
  • Nemzetközi tudásmegosztás
  • Céges autó

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Online értékesítés
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon, Egészségpénztár, Szakmai tréningek

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.