KNORR-BREMSE Hungária Kft.
A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Készüléktervező mérnök

Főbb feladatok:

  • Új projektek alkatrészeihez készülékek tervezése
  • Egyeztetés a konstrukcióval, együttműködés a készülék koncepciók kialakításában
  • Készülék finomra hangolása a tesztcellában
  • Technológiák bevezetésének támogatása a szériagyártásba
  • Különböző költségcsökkentési projektekben való részvétel
  • Készülékezés optimalizálása, készülék tesztek levezénylése
  • A készülékek teljes életciklusának (tervezés, gyártás, beüzemelés, használati utasítások) projekt szemléletű lekövetése

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Készüléktervezés területén szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • Forgácsoló területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • CNC megmunkáló gépek alapfokú ismerete
  • Forgácsoló szerszámok alapszintű ismerete
  • CAD rendszer ismeret (CREO) előny
  • Gyors, dinamikus munkavégzés, projektszemlélet
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Angol vagy német nyelvtudás előny

Amit ajánlunk:

  • Nálunk egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat értékes tagja lehetsz
  • Ahol részesülhetsz a nemzetközi és modern munkakörnyezet adta előnyökben
  • Nap mint nap innovatív termékekkel, technológiákkal és megoldásokkal dolgozhatnál
  • Szakmai és fejlődési lehetőséget is biztosítunk számodra, hogy a legjobb lehess
  • Motiváló, segítőkész légkör és persze rugalmas munkaidő várna téged

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezzen még ma! Regisztráljon pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltse fel önéletrajzát és adja le jelentkezését! Kérjük, kattintson a jelentkezés gombra.