Készlettervezőt keresünk dunaharaszti munkavégzéssel.

Készlettervező

Munkáltató profilja:

    Közép-Európa legnagyobb üdítőgyártó és forgalmazó cége dunaharaszti központtal.

Feladatok:

  • Készáru készlet tervek készítése
  • Raktári kapacitástervezés
  • Vidéki depók készletének optimalizálása
  • Készletgazdálkodás, a rendelkezésre álló raktári kapacitásokkal való optimális gazdálkodás
  • A társszervezetekkel történő jó kapcsolatépítés a hatékonyabb operációs tevékenység érdekében
  • Kimutatások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Legalább 1 éves ellátási lánc területén szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • Erős felhasználói szinten ismeri az Excelt,
  • Jó logikai készsége van, képes gyors döntéseket hozni

Előnyök:

  • Dolgozott már logisztikai területen és/vagy rendelkezik releváns tanulmányokkal
  • Ismeri az SAP rendszert
  • Legalább középfokon beszél angolul

Amit kínálunk:

  • Egy kiváló hírnevű cégnél szakmai kihívásokkal teli, izgalmas munkakör
  • A betanulásodat teljes körűen támogatja a csapat és a vezetőd
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Jó megközelíthetőség: a munkába járáshoz céges buszokat biztosítunk az Örs vezér teréről (~40 perc), Határ úttól (~20 perc), Széll Kálmán térről (~50 perc), Gellért térről (~35 perc), Új Buda Centertől (~30 perc) és Szigetszentmiklósról (~40 perc), vagy a menetrendtől eltérő utazás esetében támogatás 15 Ft/km vagy bérlet 86%-a
  • Kiváló munkakörnyezet
  • A gyártott üdítők díjmentes fogyasztása munkaidőben
  • Alapbéren felül cafeteria bruttó 30.000 Ft a próbaidő lejárta után
  • Professzionális teljesítményértékelések, korrekt és részletes visszajelzések
  • Stabilitás, mi mindig hosszú távon gondolkodunk
  • Kiváló tanulási és előrelépési lehetőségek akár a tervezésben akár más területen az ellátási láncon belül

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Dunaharaszti

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.