Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Készletszámoló operátor

Főbb feladatok, munkák:

  • A készletpontosság biztosításához szükséges alkatrész számolási feladatok elvégzése
  • Ad-hoc számolási és keresési feladatok elvégzése
  • A gyártási területről, sorról érkező, anyaggazdálkodással kapcsolatos információk, kérések továbbítása a közvetlen vezető felé
  • Egyes esetekben, megbízás alapján, képesítésének megfelelően, köteles kezelni a gépi anyagmozgató berendezéseket
  • Gyártási, tesztelési, csomagolási és készáru kezelési folyamatok támogatása
  • Kardex illetve Counting Toolbox kezelés
  • Speciális portálok és ERP használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • MS office felhasználói szintű ismerete
  • Többműszakos munkarend , délelőtt-délután-éjszaka
  • Szükség esetén a túlóra vállalása beleértve a hétvégét is

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Raktározásban szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatás
  • 2 műszakos munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás céges buszjárattal

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Munkavégzés helye:

2310 Szigetszentmiklós

Amennyiben megfelel az elvarásoknak küldje el önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva, vagy hívja a 0670 5264454-es telefonszámot!