Készletgazdálkodási asszisztens - Pagony

Munkaköri feladatok

    Elkészíti, szükség esetén módosítja és rögzíti a rendeléseket. Felügyeli a szakszerű kiszolgálást, és biztosítja a készletelérhetőséget az osztályon. Biztosítja a száraz és a friss áru megfelelő minőségét az áruátvételtől az értékesítésig. Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat és előírásokat. Gondoskodik az aktuális termék akciók vállalati előírásoknak megfelelő megjelenítéséről. Részt vesz a kötelező leltárak lebonyolításában. A termékek fogyaszthatósági, illetve minőségmegőrzési idejét figyelemmel kíséri, szükség esetén elvégezteti a leértékelés folyamatát. Gondoskodik a szakszerű szelektívhulladék-kezelésről és a hatékony energiagazdálkodásról.

Mit várunk Öntől?

    a 3 műszakos munkarend vállalása, kereskedelmi területen szerzett, legalább 6 hónapos tapasztalat, a Word, az Excel és az Outlook programok felhasználói szintű ismerete, jó elemzői és döntéshozói képesség. készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre, vevőközpontú szemlélet, egészségügyi alkalmasság, általános iskolai végzettség

Bér és juttatások

    Kollégáink munkabére az alábbi tényezőkből tevődik össze: alapbér + pótlékok + területi alapú bérkiegészítés + juttatások

    Kezdőbér, az első 6 hónapban: Bruttó 204.500 Ft/hó
    Beálló bér - automatikus béremelés a 7. hónaptól, ezzel értékeljük elköteleződésed: Bruttó 215.000 Ft/hó
    Területi alapú bérkiegészítés (első hónaptól kezdve): Bruttó 16.000 Ft/hó
    Pótlékok: A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.

    Juttatások:
    próbaidő lejárta után: bruttó 16.000 Ft értékű választható csomag. (pl.: SZÉP kártya bármely alszámla, egészségpénztár, Tesco utalvány, Egészségbiztosítás)
    3 hónap után: 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után (akár 240.000 Ft kedvezmény évente).

    MENNYI LEHET A FIZETÉSEM A 6. HÓNAP UTÁN? Nézzünk egy példát*:

    Beálló alapbér (bruttó Ft/hó): 215.000 Ft
    +3 óra túlóra (bruttó): 5.692 Ft
    +32 óra műszakpótlék (bruttó): 11.862 Ft
    +Területi alapú bérkiegészítés (bruttó): 16.000 Ft
    Összesen (Bruttó Ft/hó): 248.554 Ft + bruttó 16.000 Ft Cafetéria

    *A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet.
    Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésnek mértékétől függ.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1124 Budapest Pagony utca 27-29.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.