A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. a hazai kiskereskedelmi piac szereplőinek élvonalába tartozik, Magyarország egyik legnagyobb, nemzetközi hátterű munkáltatója. Sikerének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt.
Bővülő csapatunkba keresünk Budapest vonzáskörzetében lévő Regnum Húsüzemünkbe

Készítménygyártási csoportvezetőt (húsipar)

Feladatok:

  • A gyártás során keletkezett melléktermékek csomagoltatása, rendeltetési helyre történő szállíttatása
  • Új dolgozók betanítása, munkafolyamatok és feladatok bemutatása
  • Az áruk minőségének ellenőrzése
  • HACCP dokumentáció pontos, naprakész vezetése
  • Készítmények csomagolásával kapcsolatos irányítási és ellenőrzési feladatok ellátása
  • Az előírt technológia betartásának felügyelete

Elvárások:

  • Élelmiszeripari technológus végzettség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Csapatvezetésben jártasság

Miért válassz minket?

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, fejlődési lehetőséget
  • Teljesítményt elismerő vállalati kultúrát
  • Versenyképes jövedelmet

    SPAR Központ Bicske, közvetlenül az M1 autópálya lehajtójánál

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés
  • Műszakvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Bicske, 2060 Spar út 326.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.