Készítményfejlesztési projektmenedzser

FELADATOK

  • Jelentkezz, ha szeretnél egy modern és folyamatosan fejlődő környezetben dolgozni és szívesen végeznéd az alábbi feladatokat:
    • Készítményfejlesztési projektek menedzselése (projektek előkészítése, feladatok és költségek tervezése, projektek vezetése)
    • Részvétel a termék életciklus menedzsmentben
    • Projekt team-ek felépítése, működtetése, kommunikáció
    • A fejlesztés státuszának, valamint az idő- és költségkeret folyamatos figyelemmel kísérése
    • Beszámolók, státusz riportok, prezentációk, döntés előkészítő anyagok készítése

ELVÁRÁSOK

  • Gyógyszerész, vegyészmérnök, vegyész, biomérnök diploma
  • Gyógyszeripari tapasztalat
  • Projektekben való részvétel terén szerzett tapasztalat
  • Angol minimum középfokú nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó készség, folyamatszemlélet és rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség

ELŐNY

  • Projektmenedzsment ismeret/tapasztalat
  • Technológia és/vagy készítménygyártási tapasztalat
  • Minőségbiztosítási ismeret
  • Regulatory ismeret

AMIT KÍNÁLUNK

  • A 13. havi fizetés és széleskörű cafeteria mellett számos érvünk van arra, hogy az EGIS-t válaszd!
  • Nálunk rugalmas munkaidő beosztásban dolgozhatsz
  • Homeoffice-ra is van lehetőség
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz
  • Balaton parti üdülőink töltheted a szabadságodat

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Laboráns
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1165 Budapest, Bökényföldi út 116-120.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.