Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cégéhez,
a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!

A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő bázisával a közép-kelet-európai térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.
A Richter Gedeon

Készítményfejlesztési Projektkoordinátor

munkatársat keres

Feladatok:

  • Az anyavállalat készítményfejlesztési projektjeinek folyamatos felügyelete és nyomon követése – különös tekintettel a fő mérföldkövekre, illetve határidőkre;
  • készítményfejlesztési stratégiák kidolgozásában való részvétel a főosztály szakmai vezetőivel együtt; ezek megfogalmazása és egyeztetése a főosztályon kívüli fejlesztési szakterületekkel; a szakmai-műszaki, iparjogvédelmi és minőségirányítási szempontok figyelembe vétele mellett;
  • a projektek időtervének elkészítése és nyomon követése, költségeinek és kockázatainak átlátása és riportálása a főosztályvezető felé;
  • a vállalaton belüli szakterületeken kívül külső partnerekkel/leányvállalatokkal történő kooperáció, szerződések bonyolítása a készítményfejlesztési szakterület igényeinek megfelelően.

Elvárások:

  • Természettudományos végzettség, vegyész, vegyészmérnök, biomérnök vagy gyógyszerész;
  • 3-5 év fejlesztésben eltöltött tapasztalat;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • a kapcsolódó ügyviteli számítógépes rendszer(ek) önálló használata;
  • megfelelő konfliktuskezelés, döntéshozatal, valamint szervezési képességek megléte;
  • önállóság a magasabb szintű döntések előkészítése kapcsán;
  • diplomatikus, erősen asszertív kommunkációs készség és konfliktus tűrőképesség.

Előnyt jelent:

  • Gazdasági képzettség, illetve gyógyszeripari tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő beosztás;
  • változatos feladatok;
  • lehetőség az önálló munkavégzésre;
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka;
  • folyamatos fejlődési lehetőség;
  • elkötelezett, lendületes csapat;
  • innovatív, hosszútávú, biztos munkahely;
  • egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Klinikai kutató
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy jelentkezésével szakmai önéletrajzát és motivációs levelét szíveskedjék eljuttatni.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.