Kerttervező / Tájépítész mérnök

    Kerttervező / Tájépítész mérnököt keresünk!

    Szellemi alkotó társat keresünk egy olyan ember személyében, aki gyakorlattal rendelkezik kerttervezés területén, szívesen vezetne önállóan egy kerttervező irodát és motivációt érez a következőkre:

Főbb feladatok, munkák:

  • a 25 éves vállalkozás 9 éve működő kerttervező üzletágát szellemi társként építeni és vezetni
  • igényes és kreatív magánkerteket megálmodni, megtervezni a Megrendelők legnagyobb örömére
  • összekötő kapocs lenni a terveket megvalósító saját kertépítő csapattal
  • mindezt Érden, egy jól felszerelt kerttervező irodában tevékenykedve végezni.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • fontos számára a megbecsülés, elkötelezettség
  • rutinosan tudja használni a szükséges programokat
  • tud még lelkesedni egy izgalmas szakmai kihívás iránt és büszkeséget érezni, ha az meg is valósul
  • nyitott a tanulásra, fejlődésre

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • jogosítvány,
  • alkalmanként saját autó,
  • rövid határidejű munkába állás

Amit kínálunk:

  • Ezt az alkotó tevékenységet nem alkalmazotti, hanem sikerorientáltan, projekt elszámolással kívánjuk támogatni.
  • Szabadságot adva a kifinomult kert és kertterv megvalósításához.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Érd

Jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, szakmai önéletrajzzal és elért sikereid ismertetésével.

Egy bemutatkozó beszélgetés során kiderülhet, hogy Te vagy-e az alkalmas személy erre a kihívásra!