Indotek Group
  • Az Indotek Group ingatlanbefektetéssel és –hasznosítással, illetve –fejlesztéssel foglalkozó cégcsoport, amely az ingatlanpiac egyik legmeghatározóbb szereplője. Az összesen több mint 1.000.000 m2 felépítményű ingatlanjainkkal Magyarország egész területén találkozhatsz. Ha szeretnél részese lenni Cégünk további sikereinek, csatlakozz hozzánk Te is.

  • Kertfenntartó munkatárs

    Feladatok:

      A kertfenntartó munkatársaink végzik el

      • a bevásárlóközpontok területén lévő zöld területek, parkolók folyamatos ápolását és tisztántartását
      • a fák, bokrok metszését, ápolását, permetezését
      • a gyomlálást, gyomirtózást, járdaszegélyek tisztázását
      • a zöldnövényzet locsolását, virágos növények ültetését, gondozását
      • a fűnyírást, fűkaszálást
      • a kisebb javításokat

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Tapasztalat kertészeti munkákban, növényápolásban
      • Benzinmotoros kerti gépek használatában szerzett gyakorlat
      • Napi 4 vagy 6 órás munkavégzés vállalása
      • Megbízható, igényes munkavégzés önállóan

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Locsoló rendszerek telepítésében és működtetésében szerzett jártasságod
      • Irodaházban használt bel- és kültéri növények telepítésének és ápolásának ismerete

    Amit kínálunk:

      • Izgalmas és felelősségteljes projekteken dolgozhatsz
      • Támogató és barátságos környezetben, ahol
      • Jófej és segítőkész kollégáidhoz, illetve vezetőidhez bármikor fordulhatsz.
      • Versenyképes fizetésed mellett csapatépítő programok és rendszeres sportolási lehetőség vár Rád.

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Kertész
    • Részmunkaidő 6 óra
    • Részmunkaidő 4 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1117 Budapest

    Fényképpel ellátott önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.