Golden Garden Invest Kft.
  • A Golden Garden Invest Kft. közel 40 hektáron foglalkozik intenzív gyümölcstermesztéssel, elsősorban almával a Zala megyei Gelse településen.

    Továbbá a vállalkozás koordinálja 85 hektár szántóföld növénytermesztését.

  • Kertészeti vezető

    Főbb feladatok, munkák:

      • Alma ültetvény növénytermesztési munkálatainak megtervezése, megszervezése, operatív irányítása, ellenőrzése;
      • együttműködve az ügyvezetővel, felügyeli, irányítja és szervezi a gyümölcstermesztést;
      • éves növénytermesztési terv előkészítése;
      • termelési adatok elemzése, értékelése;
      • munkakörbe foglalt adminisztrációs tevékenységek ellátása (nyilvántartások, permetezési napló vezetése, Global GAP dokumentálása);
      • termeléshez szükséges eszközök, input anyagok beszerzése, nyilvántartása;
      • kertészeti, ültetvénytelepítési beruházások szervezése, koordinálása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Szakirányú közép vagy felsőfokú kertész végzettség;
      • több éves szakmai (almatermesztési) tapasztalat;
      • felhasználói szintű Microsoft Office programok ismerete;
      • „B” kategóriás jogosítvány;
      • precíz, felelősségteljes munkavégzés;
      • jó problémamegoldó képesség;
      • jellemében korrekt, törekvő, nagy munkabírású, vezetői képességekkel rendelkező munkatárs.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Német/angol nyelvtudás;
      • Növényorvos, növényvédelmi szakképesítés.

    Amit kínálunk:

      • Stabil, hosszú távú munkahelyet;
      • Versenyképes jövedelmet.

    Állás, munka területe(i):

    • Mezőgazdaság, Környezet
    • Környezet, Mezőgazdaság vezető
    • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
    • Növényorvos
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Zala megye

    Szakmai önéletrajz