Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Nitrogénművek Vegyipari Zártkörűen Működő
Részvénytársaság

(8105 Pétfürdő, Hősök tere 14.)
országos Genezis partnerhálózatába

Kertészeti üzletkötő-szaktanácsadó

munkatársat keres

Komárom-Esztergom, Győr-Moson-Sopron valamint Fejér megyei munkavégzési területre

olyan szakember személyében, aki:

  • kertészmérnöki és/vagy növényvédelmi szakmérnöki vagy növényorvosi végzettséggel rendelkezik,
  • angol és/vagy német nyelvből legalább középfokú „C” típusú nyelvvizsgája van,
  • a műtrágya-, vetőmag-, növényvédő-szer területén szakmai és értékesítési tapasztalatokat szerzett kertészeti vonatkozásban,
  • kiváló kommunikációs, tárgyalási és prezentációs képességekkel rendelkezik, szervezői készsége kiemelkedő,
  • rugalmas, önálló munkavégzésre képes, de csapatban is hatékonyan tud dolgozni,
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedéllyel, felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel bír.
  • Előnyt jelent a kijelölt területen lévő kertészeti termelők, végfelhasználók, kereskedők ismerete.

A leendő munkatárs fő feladata lesz:

  • a Komárom-Esztergom, Győr-Moson-Sopron, Fejér megyék területén lévő kertészeti termelésben dolgozó végfelhasználók, gazdaboltok részére történő műtrágya, vetőmag és növényvédőszer valamint egyéb technikai eszközök ajánlása, direkt értékesítése,
  • a jelzett megyékhez tartozó kertészeti kísérletek beállítása, szakmai irányítása, dokumentálása, eredmények publikálása, bemutatása,
  • új termékek piaci bevezetésében való közreműködés,
  • kapcsolattartás a gyártó, a végfelhasználók és a nagykereskedők között,
  • szakmai anyagok, publikációk, marketing ismertető anyagok készítése, terjesztése,
  • szaktanácsok készítése (tápanyag-gazdálkodás, növényvédelem stb).

Amit kínálunk:

    Kiemelt bérezés, kiváló munkahelyi környezet!

    Egyéb juttatások: mobil telefon, laptop, céges gépkocsi, széles körű béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Területi képviselő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye

A fényképes, részletes szakmai önéletrajzzal és a végzettségeket, valamint a nyelvvizsga meglétét igazoló dokumentumok másolatával ellátott pályázatokat 2018. január 31-ig az alábbi címek egyikére kérjük eljuttatni:

Nitrogénművek Zrt.
Személyügyi osztály
8105 Pétfürdő, Hősök tere 14.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kertészeti üzletkötő-szaktanácsadó
  • Rövid pozíció név: Szaktanácsadó
  • Hirdető cég: Nitrogénművek Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye
  • Feladatok: a Komárom-Esztergom, Győr-Moson-Sopron, Fejér megyék területén lévő kertészeti termelésben dolgozó végfelhasználók, gazdaboltok részére történő műtrágya, vetőmag és növényvédőszer valamint egyéb technikai eszközök ajánlása, direkt értékesítése, a jelzett megyékhez tartozó kertészeti kísérletek beállítása, szakmai irányítása, dokumentálása, eredmények publikálása, bemutatása, új termékek piaci bevezetésében való közreműködés, kapcsolattartás a gyártó, a végfelhasználók és a nagykereskedők között, szakmai anyagok, publikációk, marketing ismertető anyagok készítése, terjesztése, szaktanácsok készítése (tápanyag-gazdálkodás, növényvédelem stb).
  • Elvárások: kertészmérnöki és/vagy növényvédelmi szakmérnöki vagy növényorvosi végzettséggel rendelkezik, angol és/vagy német nyelvből legalább középfokú „C” típusú nyelvvizsgája van, a műtrágya-, vetőmag-, növényvédő-szer területén szakmai és értékesítési tapasztalatokat szerzett kertészeti vonatkozásban, kiváló kommunikációs, tárgyalási és prezentációs képességekkel rendelkezik, szervezői készsége kiemelkedő, rugalmas, önálló munkavégzésre képes, de csapatban is hatékonyan tud dolgozni, „B” kategóriás gépjárművezetői engedéllyel, felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel bír.Előnyt jelent a kijelölt területen lévő kertészeti termelők, végfelhasználók, kereskedők ismerete.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-12
Állás, munka még: Nitrogénművek Zrt.>