Kertészeti munkatárs

Nettó 200e Ft havi bér

Hegedüs Kertészet

4600 Kisvárda, Városmajor utca

Kisvárda legnagyobb kertészete a Hegedüs Kertészet, amely egynyári, kétnyári és évelő dísznövények nagybani termelésével foglalkozik.

Főbb feladatok, munkák:

-Termeléssel összefüggő feladatok ellátása: ültetés, öntözés, ültetőföld előkészítése, növények ágyásba történő elhelyezése a fóliasátrakban
-Értékesítéssel összefüggő feladatok ellátása: növények felszedése a termelő területről, átszállítása az értékesítési területre, vevői megrendelések összeállítása, árufeltöltés
-Takarítási feladatok ellátása: gyomlálás, növények megtisztítása, göngyölegek összerendezése, csepegtetőrendszer takarítása, fóliasátrak tisztántartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Olyan embert keresünk, aki:
-Csapatban és önállóan is tud dolgozni
-Kifejezetten olyan munkahelyet keres, ami nem irodai munka és ahol szabad levegőn lehet egész évben
-Képes átlátni egy pár lépcsős munkafolyamatot
-Szeret közepesen erős fizikai munkát végezni
-Szerény és szorgalmas
-Nem gond a hétvégi munkavégzés!
-Hosszútávú munkahelyet keres

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

-Kisvárdához közeli lakóhely (20km-en belül)
-"B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

-Dinamikusan fejlődő vállalkozás
-Fiatalos csapat
-Rugalmas munkaidő - beosztás
-Versenyképes bérezés
-Munkába járás költségtérítése
-Munkaruha biztosítása
-Sikeres évzárás esetén év végi bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Kertész

Fényképes önéletrajzát várjuk, bérigény megjelöléssel.