Kertészeti eladó

A Fitoland kertészet több mint 25 éve foglalkozik beltéri és kültéri dísznövények és egyéb kertészeti termékek kereskedelmével. Virág áruházaink Budapesten vannak, ahol kulturált körülményeket teremtünk a munkavállalóink számára.

Főbb feladatok, munkák:

Több mint 25 éve működő budatétényi kertészet keres munkatársat kertészeti és eladói feladatok ellátására.
- vásárlók kiszolgálása
- szakmai tanácsadás
- növényápolási, fenntartási feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

- szakirányú végzettség (Kertészeti eladói végzettség!!! Bármely más eladói végzettség nem megfelelő, mert a növények ápolásához, gondozásához szakszerű hozzáértés szükséges!)
- megbízhatóság
- önállóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- fix jövedelem
- kellemes munkahelyi légkör
- pályakezdők jelentkezését is várjuk

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Kertész

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1223 Budapest, Rókales utca 2.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérem, csatolja fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát!