Docler Services Kft.

Minden nagy dolog először kicsiben kezdődik. Ami egyszer egy kis garázs projektként indult ma már az egyik legértékesebb magyar cégként szerepel a Forbes 2019-es listáján.

Mi mindig a legjobbat és a legtehetségesebbet keressük, hogy bővítsük a #Doclersquad-ot, mire vársz még? Csatlakozz hozzánk még ma!

Cégcsoportunk főhadiszállása, az Expo téri alkotóműhelyünk 2011-ben elnyerte az Év legzöldebb irodaháza díját. A minőség, a szép, egyedi és kreatív megoldások nálunk a legfontosabb értékek – igaz ez a zöld területeinkre is. Ehhez keressük új munkatársunkat az alábbi pozícióba:

Kertészeti divízióvezető

A Docler Holding tulajdonában a legkülönfélébb típusú ingatlanok egyaránt megtalálhatóak: úgy, mint irodaház, szálloda a budai hegyekben, magánvillák – melyek között vannak kisebb és nagyobb kertek. Olyan kollégát keresünk, aki képes felmérni az adott terület sajátosságait, nyitott az egyedi, innovatív megoldásokra; aki a probléma helyett a megoldást keresi és aki motiválónak érzi, hogy egy új, egyedülálló kertészeti csapatot felépítsen, és sikeresen működtessen. Ez egy nagyon izgalmas szakmai kihívás, amelynek most te is a részese lehetsz!

A főbb feladataid az alábbiak lesznek

  • Újonnan alakuló kertészeti csapat toborzása, kialakítása (természetesen segít neked ebben a recruitment részleg)
  • A cégcsoport tulajdonában lévő, luxus minőségű ingatlanok kertészeti kivitelezési/gondozási munkálatok irányítása, koordinálása az egyedi igények/adottságok függvényében
  • Aktívan részt veszel a piacon elérhető legjobb beszállítók kiválasztásában és a velük való folyamatos kapcsolattartásban
  • A kertészeti feladatok tervezése, ütemezése, kollégáid beosztásának elkészítése
  • A csapatod által elvégzett munkák minőségi ellenőrzése
  • Anyaggazdálkodás, kertészeti eszközök beszerzése

Téged keresünk ha:

  • Van kertészmérnöki végzettséged
  • Tapasztalattal rendelkezel kertészeti csapat vezetésében
  • Eddig nem volt alkalmad a kreativitásodnak hasznát venni
  • Ha egy villa reprezentatív kertjének kialakításában szívesen részt vennél
  • Szokásostól szeretsz eltérni
  • Eddig sokszor falakba ütköztél
  • Logikus gondolkodásmód jellemez téged
  • Remekül kommunikálsz
  • Ha csak a tökéletes végeredményt szereted
  • És ha nem rettensz megy egy-egy felmerülő problémától

Amit kínálunk:

  • A munka elvégzéséhez szükséges géppark, eszközök
  • Egész évre szóló, folyamatos munkaviszony, bejelentett, alkalmazotti státuszban
  • Versenyképes jövedelem
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • Sportkártya
  • Cafeteria
  • Dinamikus és barátságos légkör

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

1101 Budapest, Expo tér 5-7.

Számunkra a kollégáink és a jelentkezők egészsége a legfontosabb, emiatt a kiválasztás, beléptetés teljes folyamatát online eszközökkel oldjuk meg (pl.: videóinterjú) személyes találkozó nélkül.

Jelentkezéseiket továbbra is örömmel fogadjuk és feldolgozzuk.