B+N REFERENCIA Zrt. bővülő kertészeti üzletágának csapatába keres zöldterület kezelésben, kertészeti szolgáltatásnyújtásban jártas

Kertészeti csoportvezető

kollégát

Feladatok:

  • parkfenntartási, kertépítési napi és eseti feladatok irányítása
  • részvétel a kertészeti csapat napi munkavégzésében
  • területfelmérés, költségkalkulációk, árajánlatok készítése
  • munkavégzéshez szükséges eszközök, anyagok beszerzése
  • kapcsolattartás a megrendelők képviselőivel, valamint a társosztályokkal
  • munkavégzéshez kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek ellátása
  • kézi hó- és síkosságmentesítés koordinálása

Elvárások:

  • szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • rugalmasság
  • jó kommunikációs készség
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • Word és Excel felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • hasonló területen szerzett minimum 3 év tapasztalat

Amit biztosítunk:

  • stabil, korrekt munkáltatói háttér
  • fix bejelentett munka
  • hosszútávú munkalehetőség
  • munkahelyi megbecsülés
  • kiváló hangulatú csapat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Kertész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Bérigény megjelöléssel várjuk a fényképes önéletrajzokat.