Dolgozzon Ön is kiemelt kulturális és világörökségi helyszínen a
Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit Zrt.-nél!

Legyen Ön is tagja sikeres csapatunknak, hogy részese lehessen a folyamatos megújulásnak és innovációnak!

Budapesti vagyonkezelt területeinkre keresünk gyakorlattal rendelkező kollégát

Kertész

munkakörbe

A munkakör egész éves elfoglaltságot jelent, nem szezonális!

Feladatok, amelyekben a közreműködését várjuk:

  • meghatározott munkaterületen kertészeti szakfeladatok ellátása (gyep- és virágfelületek, dísznövények gondozása / ápolása, metszés, fűnyírás, gyomírtás)
  • növényápolás a munkáltató által biztosított eszközök és gépek használatával
  • gépek, berendezések üzemeltetése, használata és karbantartása
  • parkfenntartási, gondozási munkák elvégzése
  • parktakarítás, síkosság-mentesítés

Szükséges készségek, képességek:

  • legalább 5 éves szakmai tapasztalat kertészet, kertépítés, kertfenntartás munkakörben
  • önállóság, objektivitás, megbízhatóság, felelősségérzet
  • csapatmunkára való alkalmasság, együttműködési készség

Előnyt jelent:

  • középfokú kertészeti iskolai végzettség
  • OKJ-s gépkezelői (vagy korábbi, könnyűgépkezelői) végzettség kertészeti gépekre
  • növényvédelmi végzettség „Zöldkönyv” érvényes megléte
  • automata öntözőrendszerek építésében és karbantartásában szerzett tapasztalat vagy tanfolyami végzettség
  • gyümölcstermesztésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaviszony
  • nagyfokú önállóság egy támogató környezetben
  • fejlődési,tanulási lehetőség
  • jól megközelíthető munkahely
  • kimagasló cafeteria juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Kertész
Kertész
Várkapitányság Nonprofit Zrt.
Budapest, I. kerület