Munkatársat keresünk

Kertész-Takarító

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • Társaságunk tulajdonában és kezelésében lévő ingatlanoknál fűkaszálási munkák elvégzése;
    • Üzemeltetett ingatlanoknál fűkaszálási, növényzetápolási (favágás, metszés, bokorkivágás, sövény nyírás, magoncirtás) munkák elvégzése;
    • Kert szükség szerinti gondozása, kerti kisgépek kezelése (kizárólag szakvizsgával);
    • Üres ingatlanok takarítása;
    • Állandó takarítók helyettesítése, gondnokok helyettesítése takarítási feladatokban;
    • Téli időszakban csúszásmentesítés, hóeltakarítás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Jó kommunikációs készség;
    • Önállóság, terhelhetőség, erős stressztűrő képesség, megbízhatóság;
    • „B” kategóriás jogosítvány, budapesti helyismeret.
    • 8 általános iskolai végzettség;
    • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat;
    • Cselekvőképesség, büntetlen előélet, magyar nyelv ismerete.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Kisgépkezelői gyakorlat;
    • Felhasználói szintű MS Office alapismeretek (Outlook, Word, Excel);

Amit kínálunk:

    • Közös megegyezés szerinti jövedelem;
    • Munka törvénykönyve szerinti, teljes munkaidős (heti 40 órás) foglalkoztatás;
    • Béren kívüli juttatás (Cafeteria) belső előírás szerint;
    • Céges mobiltelefon belső előírás szerint;
    • Szakmai fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria

  • A kiválasztást követően a munkába állás feltétele:
    • Előzetes foglalkozás-egészségügyi a munkakörre szóló alkalmassági vizsgálat;
    • Munkáltatói előírás szerinti nyilatkozattételi kötelezettség teljesítése.
  • A BFVK Zrt. a pályázó jelentkezése során megadott személyes adatait a természetes személyeknek a személyes adatok kezelése tekintetében történő védelméről és az ilyen adatok szabad áramlásáról, valamint a 95/46/EK rendelet hatályon kívül helyezéséről szóló az Európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679 rendelete (GDPR) és a kapcsolódó hazai jogszabályok, így elsősorban az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény rendelkezései alapján kezeli. A pályázó személyes adatai kezelésének jogalapja a jelentkező hozzájárulása, melyet a pályázat részeként megjelölt dokumentumok benyújtásával és kifejezett nyilatkozatával ad meg.
  • A BFVK Zrt. karrieroldalának Adatkezelési tájékoztatója innen tölthető le. [link].