A Praktiker csapata immáron 20 áruházzal, több mint 1400 kollégával jelentős szerepet tölt be Magyarországon a kereskedelmi szektorban. Stabil és megbízható vállalat vagyunk, ahol minden kolléga egy nagy család tagja. Büszkék vagyunk arra, hogy nálunk tervezhető a munkaidő és kreatív a munkavégzés.  A folyamatos fejlődésünknek köszönhetően Budapest és vonzáskörzetéhez tartozó áruházainkba, az értékesítés területünk támogatására keressük új kollégánkat,

Kertész munkatárs

pozícióba.

Miért jó nálunk dolgozni?

    • Dinamikusan fejlődő, megbízható, magyar vállalat vagyunk
    • Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák – egy közösséget alkotunk
    • Alapbér + prémium rendszer + cafeteria (választható elemekkel)
    • Dolgozói kedvezmény és egyéb dolgozói juttatások
    • Szakmai képzéseken való részvétel
    • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Feladataid:

    • A kert osztályon történő kertészeti feladatok ellátása
    • A növények szakszerű gondozása, ápolása
    • Az osztályon dolgozó munkatársakkal való szoros együttműködés

Téged keresünk, ha:

    • Kertész végzettség
    • Önálló munkavégzés
    • Terhelhetőség, megbízhatóság

Előnyödre szolgálhat:

    • Növényvédelmi Zöldkönyv bizonyítvány
    • Adott szakterületen szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Kertész
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1095 Budapest Mester utca 87.

Ha megfelelsz az elvárásoknak, és szeretnéd egy összetartó csapatban hosszú távú elkötelezettség mellett elérni távlati céljaid, önéletrajzod a pozíció megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva küldheted el.

Praktiker Kft.