Kertmenedzser Kft.
Munkatársat keresünk

Kertész

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

A Kertmenedzser Kft. kertkarbantartó csapatába keressük leendő munkatársunkat. Cégünk Budapesten és környékén tevékenykedik, díszkertjeinket évek óta magas színvonalon gondozzuk.
Feladatkör: fűnyírás, metszés, permetezés, ültetés, és egyéb évszaknak megfelelő kertgondozási feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Ami fontos és elvárjuk:
  • Szakmai végzettség és legalább 1 éves szakmában szerzett tapasztalat feltétel
  • Alapvető dísznövényismeret
  • Pontos érkezés
  • Saját munkádra igényes legyél
  • Önálló és csapatban való munkavégzésre is képes legyél

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előnyt jelent, ha jogosítvánnyal rendelkezel.

Amit kínálunk:

A kertjeink nagyrészt Budapesten és annak vonzáskörzetében, a keleti régiót
beleértve találhatók. Hétköznap 8 órás munkaidőben dolgozunk, hétvégére rendszerint nem vállalunk munkát.

  • Betanítási időszak
  • Korrekt fizetés időben, minden hónapban
  • Minőségi munkaruha
  • Utazási hozzájárulás, illetve szállítás
  • Rugalmas vezetői hozzáállás
  • Túlóra lehetőség
  • Pozitív légkör, fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Kertész

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

220.000 Ft

Munkavégzés helye:

1148 Budapest, Kalapács utca 13.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz fényképes önéletrajzoddal email címünkön!