HUSZÁR PÉTER E.V.

Munkatársat keresünk

Kertész

pozícióba.

Ez egy több mint 10 éve folyamatosan működő, barátságos légkörű, kis vállalkozás.
Bejelentett állással, előtte próbaidővel.
A telephely a 16.kerületben van. A munkákat Budapesten és környékén végezzük.
A munkakezdés és -végzés mindig előre egyeztetett helyszínen van, hogy senkinek ne keljen feleslegesen utazgatni.
A munkaidő változó, mindig az aktuális munkától függ. általában 6-8 óra.
Hétvégi munka általában nincs, csak nagyon kivételes esetben, jó előre egyeztetve. (pl.:elcserélve hétköznapért)
Profi "cuccokkal" dolgozunk, hogy a munkavégzés nem legyen szenvedés és minőségi munkát hagyjunk magunk után.
Enni bármikor lehet, nincs időhöz kötve, de napközben kajáért mászkálni nem lehet !!!
A tulajdonosok általában megértőek és kedvesek, de a WC kérdést érdemes otthon elintézni.
Fizetésnap igény szerint (aznap, hetente, havonta.)
További infó személyesen!

Főbb feladatok, munkák:

Föbb tevékenységünk a Házi kertek és Ipari parkok fenntartása. (Fűnyírás, lombszedés, takarítás, stb.),
Valamint Öntözőrendszerek telepítése,
De ha szükséges vállaljuk Díszkertek teljes körű építését is.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Minimum "B" kategóriás jogosítvány!
Megbeszéltek szerinti pontos, kultúrált megjelenés.
Folyamatos, becsületes, munkavégzés.
Pályakezdők és energikus nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Kertész végzettség vagy tapasztalat,
"C" kategóriás vagy "nagyobb" jogosítvány,
Előző munkahelyről hozott ajánlás !

Amit kínálunk:

Változatos munkavégzés a friss levegőn.
Rugalmas munkaidő,
Bérezés megbeszélés alapján,
Szabadság, előre egyeztetés után, bármikor lehetséges.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Kertész

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmi munka
  • Szakmai gyakorlat
  • Vállalkozói, szerződéses
  • Diákmunka
  • Részmunkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, cafeteria

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

A jelentkezéshez arcképes önéletrajz szükséges.
Ajánlás az előző helyről, ha van.
Motivációs levél nem szükséges.