Kertész-gondnok

Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zrt. (BFVK)

1144 Budapest, Gvadányi utca 33-39.

Munkatársat keresünk

pozícióba.

  • Az I. kerület Attila úti, a Budai Vár szomszédságában található székhelyünk és a zuglói telephelyünk egyaránt könnyen megközelíthető gépjárművel és tömegközlekedéssel. Mindkét helyen biztosítunk parkolási lehetőséget munkavállalóink részére.
  • Fő feladatunk a főváros ingatlanvagyonának hatékony, szakszerű, maximális gazdasági eredményre törekvő hasznosítása, értékesítése.
  • Munkatársaink egy folyamatosan fejlődő transzparens, egészségtudatos, emberközpontú, családbarát munkahelyen dolgoznak, ahol a munkatársak anyagi és szellemi megbecsülésére törekszünk.
  • Cégünk 183 fős létszámát, fele-fele arányban fizikai és irodai feladatokban foglalkoztatjuk, 50 éve stabil, megbízható munkahelyet biztosítva.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás a bérlőkkel, ingatlan üzemeltetővel, bérlők ellenőrzése;
  • Bérlemények átadása, átvétele;
  • Hibabejelentések fogadása és továbbítása műszak felé;
  • Ingatlanon üzemelő berendezések működőképességének ellenőrzése;
  • Épület- és kerttakarítás, fűnyírás kert gondozás;
  • Helyszíni munkavégzéseknél kapcsolattartás vállalkozókkal, vezetőkkel;
  • Elvégzett munkálatok ellenőrzése a megadott, vagy ismert paraméterek alapján;
  • Karbantartási és javítási határidők figyelemmel kísérése;
  • Ház, kert és a környezet folyamatos figyelemmel kísérése, gondozása;
  • Hibák felismerésére, súlyozása, következmények megbecsülése, intézkedés, hibabejelentés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1 éves szakmai tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Önállóság, terhelhetőség, stressztűrő képesség, megbízhatóság;
  • Magyar nyelv ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Középfokú végzettség;
  • Felhasználói szintű MS Office alapismeretek (Outlook, Word, Excel).

Amit kínálunk:

  • Munka törvénykönyve szerinti, teljes munkaidős (heti nettó 40 órás) foglalkoztatás;
  • Céges mobiltelefon;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Rugalmas munkaidő lehetősége.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Kertész

  • Havi bruttó bérigény megjelölése;
  • Foglalkozás-egészségügyi alkalmasság;
  • Munkáltatói előírás szerinti nyilatkozattételi kötelezettség teljesítése;
  • Kérjük, hogy jelentkezésed elküldése előtt olvasd el az álláspályázatra jelentkezőknek szóló Adatkezelési tájékoztatót a BFVK Zrt. weboldalán.