Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság

(BFVK Zrt./munkáltató)

Kertész-Gondnok

munkatársat keres,

mely pozícióra megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várja.

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás a bérlőkkel, ingatlan üzemeltetővel;
  • Társaságunk tulajdonában és kezelésében lévő ingatlanoknál takarítási munkák elvégzése;
  • Üzemeltetett ingatlanoknál fűkaszálási, növényzetápolási (favágás, metszés, bokorkivágás, sövény nyírás, magoncirtás) kertészeti munkák elvégzése;
  • Ház, kert és a környezet folyamatos figyelemmel kísérése, gondozása;
  • Hibabejelentések fogadása és továbbítása műszak felé;
  • Kert szükség szerinti gondozása, kerti kisgépek kezelése (kizárólag szakvizsgával);
  • Téli időszakban csúszásmentesítés, hóeltakarítás.
  • Ingatlanon üzemelő berendezések működőképességének ellenőrzése;
  • Helyszíni munkavégzéseknél kapcsolattartás vállalkozókkal, vezetőkkel;
  • Elvégzett munkálatok ellenőrzése a megadott, vagy ismert paraméterek alapján;
  • Karbantartási és javítási határidők figyelemmel kísérése;
  • Hibák felismerésére, súlyozása, következmények megbecsülése, intézkedés, hibabejelentés.

Pályázati feltételek:

  • Legalább 1 éves Gondnoki tapasztalat;
  • Felhasználói szintű MS Office alapismeretek (Outlook, Word, Excel,)
  • Jó kommunikációs készség;
  • Középfokú végzettség (szakmai végzettség előny);
  • Önállóság, terhelhetőség, erős stressztűrő képesség, megbízhatóság;
  • Cselekvőképesség, büntetlen előélet, erkölcsi feddhetetlenséget tanúsító erkölcsi bizonyítvány bemutatása, magyar nyelv ismerete.

Előny:

  • Kisgépkezelői gyakorlat;

A pályázat részeként benyújtandó iratok:

  • A pályázó szakmai életútját bemutató fényképes önéletrajz;
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagban foglalt adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.

Amit kínálunk:

  • Közös megegyezés szerinti jövedelem;
  • Munka törvénykönyve szerinti, teljes munkaidős (heti 40 órás) foglalkoztatás;
  • Béren kívüli juttatás (Cafeteria) belső előírás szerint;
  • Céges mobiltelefon belső előírás szerint;
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Kertész
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Házvezető, Gondnok, Bejárónő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Megváltozott munkaképességű

Munkavégzés helye:

Budapest

  • A fent jelölt a pályázat részeként benyújtandó iratokat és igazolásokat a "Jelentkezem" gombon keresztül várjuk.
  • A kiválasztást követően a munkába állás feltétele:
    • Előzetes foglalkozás-egészségügyi a munkakörre szóló alkalmassági vizsgálat;
    • Munkáltatói előírás szerinti nyilatkozattételi kötelezettség teljesítése.
  • A BFVK Zrt. a pályázó jelentkezése során megadott személyes adatait a természetes személyeknek a személyes adatok kezelése tekintetében történő védelméről és az ilyen adatok szabad áramlásáról, valamint a 95/46/EK rendelet hatályon kívül helyezéséről szóló az Európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679 rendelete (GDPR) és a kapcsolódó hazai jogszabályok, így elsősorban az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény rendelkezései alapján kezeli. A pályázó személyes adatai kezelésének jogalapja a jelentkező hozzájárulása, melyet a pályázat részeként megjelölt dokumentumok benyújtásával és kifejezett nyilatkozatával ad meg.
  • A BFVK Zrt. karrieroldalának Adatkezelési tájékoztatója a honlapunkról tölthető le.