Zöldterület fejlesztéssel és fenntartással foglalkozó budapesti partnerünkhöz

KERTÉSZ

munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

parkgondozói feladatok és zöldfelület-fenntartási feladatok ellátása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Alapfokú végzettség
  • Növényismeret - előny: kertész végzettség
  • Önálló munkavégzés vállalása

Mit kínálunk?

  • Stabil és biztos hátterű, a szakmában elismert munkáltató, hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • Bérezés bruttó 280.000 Ft
  • Cafeteria nettó 22.000 Ft próbaidő lejártát követően
  • 100% helyi bérlet térítés + 100% távolsági bérlet térítés
  • Utazási költségtérítés 15 Ft/km
  • Éves jutalom
  • Védőruházat
  • Oktatások és képzések támogatása tanulmányi szerződéssel
  • Jól tervezhető munkaidő

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal!
  • Munkavégzés helye: Budapest több kerületében
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 6:30 órai kezdéssel, pénteken rövid nappal

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Kertész

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.

További információért hívjon minket bizalommal: +36 20 771 7784

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014