BTG Nonprofit Kft.
Munkatársat keresünk

Kertész

pozícióba.
Társaságunk településgazdálkodási feladatokat ellátó, önkormányzati tulajdonú cég. Kiemelt ágazatunk a park-és közterület-fenntartás.

Főbb feladatok, munkák:

Városi zöldfelületek gondozása: fűnyírás, lombhúzás, sövények ültetése, nyírása, fák ültetése, metszése, virágágyások gondozása, tápanyag kijuttatás, öntözés.
Téli síkosságmentesítésben való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Megbízhatóság, terhelhetőség, csapatmunkára való hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

B kategóriás jogosítvány, kertészeti ismeretek, kisgépkezelői ismeretek (pl. láncfűrész, fűkasza, sövénynyíró).

Amit kínálunk:

Általános munkarend
Szabad hétvége
Cafeteria
Nem budaörsi lakosok részére munkába járási támogatás
Munkaruha

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Kertész

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs

A "jelentkezem" gombra kattintva csatolhatja önéletrajzát.