Kertépítő

Nettó 300e - 400e Ft havi bér Nettó 50e - 150e Ft éves bónusz

High Garden Kft.

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Munkatársat keresünk

Kertépítő

pozícióba.

A High Garden KFT kiemelt ügyfeleknek magas szintű precizitással, odafigyeléssel és ügyfél kapcsolattartással végzi munkáit. A projektjeink többsége összetett, így sok lehetőség nyílik tanulásra, fejlődésre.

Főbb feladatok, munkák:

  • Öntözőrendszer építése
  • Tereprendezési munkálatok
  • Egyszerű kitűzések
  • Szegélyezés, fal építés, burkolás és egyéb egyszerű kőműves munkák.
  • Kertészeti feladatok mint ültetés, karózás, mulcsolás etc.
  • Gépeink kezelése és karbantartása (Jogosítvány nélküliek)
  • Jókedvű hozzállás

Amennyiben jelenleg nem tudja az összes feladatot MÉG teljesíteni, de elhivatottsága nagy, nyugodtan jelentkezzen, felsorolva az elsajátított képességeivel/hiányosságaival és bérmegjelöléssel. Gyakornoki és kezdő szakmai pozícióban is alkalmazunk/oktatunk szívesen, lelkes jelentkezőket akik igazi kertépítők, profik szeretnének lenni a szakma minden terén.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • A felsorolt feladatok teljesítése
  • "B" jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Saját erősségek és gyengeségek felismerése
  • Fejlődni akarás, akár precízitás akár gyorsaság akár új képességek elsajátítása tekintetében
  • Igényes megjelenés
  • Csapat munka jó közösségi hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kisgép kezelői jogosítvány (kotró és homlokrakodó)
  • Kisgép szerelői tapasztalat
  • Tervezői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Földmunkagépeket, motoros talicskát, és egyéb profi eszközöket a precíz, gyors és könnyű munkavégzés végett.
  • Céges autót
  • Szakmai fejlődést
  • Munkaruhát, fűtőszálas mellényt
  • Hideg üdítőt nyáron, fűtött pihenőt télen
  • Nyugodt környezetet
  • Jó hangulatot, békés munkavégzést

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Kertész
Kertépítő