Kertépítő

300 000 Ft - 400 000 Ft nettó

Duruczkert Bt.

2360 Gyál, Árpád utca

Munkatársat keresünk

Kertépítő

pozícióba.

Kérlek mielőtt jelentkeze a meghirdetett pozícióra, kérlek alaposan olvasd át a hirdetés és csak akkor jelentkezz rá, ha biztos vagy abban, hogy alkalmas vagy az állásra. Felhívom figyelmed arra a kertépítő állás kemény fizikai munka, csak olyan jelentkezését várom, aki már dolgozott kertépítésben, elsősorban Cégem telephelye környékén lakik (Gyál) és képes elköteleződni hosszútávra a Durucz kert csapatában! Ha nem ez a személy vagy akkor az állás lehetőség nem neked való és leadott jelentkezésed válasz nélkül automatikusan törlésre kerül. Megértésed köszönöm!

Ha viszont érdekel az állás, akkor kérlek tudj meg többet róla az alábbi leírásból:

2002-ben megalakult Cégünk a Durucz kert Bt, mára Budapest egyik piacvezető kertépítő cége lett. A Cégem stabilitását is jól tükrözi, hogy a COVID időszaka alatt is folyamatosan dolgoztunk megállás és fennakadás nélkül. Cégünk Budapest déli részén és annak agglomerációjában vállal családi házak kertjeinek építését, fenntartását és tervezését.

Ebbe a profi csapatba keressek csapat bővítés céljából gyakorlattal rendelkező kertépítő, kertfenntartó munkatársat, aki szívesen dolgozna egy folyamatosan fejlődő, stabil profi kertépítő Cégénél, hosszútávon.
Ha szeretnél egy igényes, profi csapat megbecsült tagja lenni, ahol fejlesztheted, magadat akkor keress fel elérhetőségeimen.

Üdvözlettel: Durucz Attila

Főbb feladatok, munkák:

Olyan személy jelentkezését várom aki gyakorlattal rendelkezik kertépítés és kertfenntartás terén. Mentálisan és fizikailag is képes ellátni a rá háruló feladatokat.
Mivel munkavégzés során tudni kell önállóan dolgozni, ezért fontosnak tartom, hogy rálátásod legyen a szakmára.
A Cég fő profilja:
- Térkőburkolás, szegélyzések
- Öntözőrendszerek és szivattyúk telepítése
- Kerti világítás kiépítése
- Növények ültetése és fenntartása
- Füvesítés és gyepszőnyegezés
- Szikkasztók, vízelvezetések kiépítése
- Zöldfelület kialakítás
- Tereprendezés, kézi illetve gépi földmunka
- Esetenként kertápolási feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

- ​Szakmai gyakorlat
- B kategóriás jogosítvány
- Mentális és fizikai felkészültség a szakma, és időjárás által kínált kihívások ellen.
- Szükséges a jó fizikum és állóképesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

2 - 5 éves szakmai gyakorlat kertépítés, kertfenntartás területén.

Amit kínálunk:

Hosszútávú stabil állást kínálok leendő kolléga számára, szaktudásának megfelelő bérezést. Ha nyitott vagy és egy jól szervezett csapat része tudsz lenni, akkor lehetőség van szakmai fejlődésre és gyakorlat szerzésre.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Kertész

Havi nettó fizetési keret:

300.000 - 400.000 Ft

Emailben vagy telefonon

Kertépítő