OBI Hungary Retail Kft.

Kert projekt eladó - Savoya Park

Hirdetés szövege:

    AZ OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

    Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

    savoya parki áruházunkba

    Kert projekt eladó

    munkatársat keresünk

    Feladatok:

    • egyedi vásárlók kiszolgálása
    • vevőspecifikus ajánlatok készítése
    • az OBI-s szortiment termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
    • a teljes eladási folyamat önálló végig vitele a beszerzéstől a kiszállításig

    Téged keresünk, amennyiben:

    • vérbeli eladó vagy
    • teljeskörűen ismered a felelősségi körödbe tartozó termékeket (kerti növények, kertépítő elemek, locsolás technika, kerti gépek, stb)
    • eredményorientált vagy
    • fontos Neked a csapat és az együtt elért siker
    • felhasználói szintű számítógépes tudással rendelkezel

    Miért válassz minket:

    • stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
    • folyamatos továbbképzési lehetőségek
    • versenyképes, kiszámítható bérezés
    • havi prémium
    • karácsonyi jutalom
    • cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Hunyadi János út 23.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

Jelentkezési határidő:

2019. 08. 09.