KERESSÜK ÚJ PROJEKT MANAGER KOLLÉGÁNKAT!

A WEBDREAM EGY 40 FŐS BUDAPESTI FEJLESZTŐ CSAPAT.

EGYEDI VÁLLALATI RENDSZEREK, WEBOLDALAK ÉS MOBIL ALKALMAZÁSOK FEJLESZTÉSÉVEL FOGLALKOZUNK,

ELHIVATOTTSÁGGAL, SZAKMAI MAXIMALIZMUSSAL, IGAZI CSAPATSZELLEMBEN!

MIVEL FOGLALKOZUNK:

  • EGYEDI VÁLLALATI RENDSZEREK TERVEZÉSE ÉS FEJLESZTÉSE
  • WEBES PORTÁLOK, WEBOLDALAK TERVEZÉSE
  • MOBIL ALKALMAZÁSOK TERVEZÉSE, FEJLESZTÉSE
  • A FENTI RENDSZEREK FENNTARTÁSA, ÜZEMELTETÉSE
  • WEBDESIGN, UX ÉS UI DESIGN

FELADATOK:

  • EGY OLYAN ÚJ KOLLÉGÁT KERESÜNK, AKI EGYÜTT GONDOLKODIK ÜGYFELEINKKEL, MEGÉRTI ÜZLETI IGÉNYEIKET ÉS FOLYAMATOS KOMMUNIKÁCIÓT KÉPEZ A FEJLESZTŐ CSAPAT ÉS PARTNERÜNK KÖZÖTT
  • PROJEKTEK ÉS TERMÉKEK MANAGELÉSE, PRODUCT OWNER FELADATOK
  • PROJEKT RÉSZTVEVŐKKEL VALÓ FOLYAMATOS, AKTÍV KAPCSOLATTARTÁS
  • AKTÍV RÉSZVÉTEL AZ AJÁNLATADÁSBAN, TERVEZÉSBEN, PROJEKT ADMINISZTRÁCIÓ

RÓLUNK ÉS AMIT KÍNÁLUNK:

  • FOLYAMATOSAN FEJLŐDŐ, BIZTOS VÁLLALATI HÁTTÉR (NEM VOLT NÁLUNK LEÉPÍTÉS ALAKULÁSUNK ÓTA ÉS A COVID IDŐSZAK ALATT SEM)
  • NÁLUNK RENGETEG TAPASZTALATOT GYŰJTHETSZ A SZAKMA LEGKÜLÖNBÖZŐBB KIHÍVÁSAIBÓL ÉS MINDIG SZÁMÍTHATSZ SEGÍTSÉGRE, TANÁCSOKRA
  • SZAKMÁJUKBAN PROFI, ELKÖTELEZETT CSAPATOKKAL TALÁLKOZOL MAJD A PROJEKTEK SORÁN
  • TECH SZEMLÉLETŰ CÉG VAGYUNK, MINDIG KERESSÜK AZ ÚJ TECHNOLÓGIOÁKAT, MÓDSZERTANOKAT ÉS ÖTLETEKET
  • BARÁTSÁGOS MUNKAKÖRNYEZET, BELVÁROSI IRODA (BUDAPEST, 6. KERÜLET), KÁVÉVAL, CSOCSÓVAL, CSAPATÉPÍTŐKKEL
  • HOME OFFICE A JÁRVÁNYIDŐSZAKBAN.

AMI KIEMELTEN FONTOS:

  • LEGALÁBB 2 ÉVES IT PROJEKT MANAGEMENT TAPASZTALAT
  • REMEK PROBLÉMAFELISMERŐ, PROBLÉMAMEGOLDÓ KÉPESSÉG
  • MŰSZAKI SZEMLÉLETŰ GONDOLKODÁSMÓD
  • ÖNÁLLÓSÁG, PROAKTIVITÁS, KITŰNŐ IDŐGAZDÁLKODÁS, FELADAT PRIORIZÁLÁSI KÉPESSÉG
  • FELSŐFOKÚ INFORMATIKAI/MŰSZAKI VÉGZETTSÉG VAGY ENNEK MEGFELELŐ TAPASZTALAT

ELŐNYT JELENT:

  • PROJEKT MANAGEMENT MÓDSZERTANOK ISMERETE
  • B KATEGÓRIÁS JOGOSÍTVÁNY
  • TÁRGYALÓKÉPES ANGOL NYELVTUDÁS
  • FEJLESZTŐI / WEBES TECHNOLÓGIAI TAPASZTALAT

te vagy akit keresünk?