Hazai tulajdonú kereskedelmi társaság munkatársat keres

KERESKEDŐ

munkakörbe

Feladatok:

  • Határidős villamosenergia kereskedelmi tranzakciók megkötése a magyar és regionális piacokon.
  • Új kereskedelmi stratégiák kidolgozása, fejlesztése.
  • A megkötött piaci tranzakciókból összeálló pozíciók portfóliójának eredményes menedzselése.
  • Határkeresztező kapacitás aukciókon történő eredményes részt vétel és a megszerzett kapacitások aktív és eredményes kezelése.
  • Piacelemzési feladatok megfogalmazása és végzése, piaci információk gyűjtése.
  • Versenytársak tevékenységének figyelemmel kísérése.
  • CO2 és szén kereskedelmi tranzakciók megkötése.

Elvárások:

  • Műszaki- vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • Commodity vagy pénzügyi piaci kereskedelmi tanfolyamon való részvétel előny
  • 3 év szakmai tapasztalat commodity vagy pénzügyi termékek kereskedésével kapcsolatos munkakörben előnyt jelent
  • Angol felsőfokú/tárgyalóképes (horvát, szerb, román, bolgár nyelv ismerete előny)
  • proprietary jellegű kereskedési ismeretek, commodity termékismeret (Villamosenergia, szén, földgáz, CO2)
  • pénzügyi ismeretek
  • MS Excell erős ismerete, VBA ismeret előny

Készségek

  • precizitás, stressz tűrő képesség
  • kiváló elemzői és döntéshozói képesség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Üzletfejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését a “Jelentkezem” gombra kattintva küldje el nekünk magyar nyelvű szakmai önéletrajzát.

Adatkezelési tájékoztatás:
Jelentkezésével Ön hozzájárul, hogy a profession.hu Kft. toborzási célokból átadja adatait az MVM PARTNER Zrt. részére. A jelentkezés elbírálása érdekében az ehhez szükséges adatokat az MVM Zrt., mint adatkezelő a weboldalán az álláshirdetésekre jelentkezők részére elhelyezett adatkezelési tájékoztatóban foglaltaknak megfelelően kezeli.