Matusz-Vad Zrt. dinamikusan fejlődő, Magyarország egyik meghatározó fagyasztott és friss áru termékeket értékesítő élelmiszer-kereskedelmi vállalata munkatársat keres

Kereskedelmi vezető – Export divízió

munkakörbe.

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági/élelmiszeripari végzettség,
  • Tárgyalóképes, aktív német nyelvtudás,
  • Legalább 5 éves élelmiszer-kereskedelmi területen szerzett értékesítési tapasztalat,
  • FMCG szektor ismerete,
  • Vezetői attitűd és legalább 3 éves vezetői tapasztalat,
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Globális, stratégiai látásmód, ok-okozati kapcsolatok felismerése,
  • Innovatív, célokban való gondolkodás,
  • Fiatalos lendület - nagyfokú önállóság – dinamikus feladatmegoldás,
  • Jó problémamegoldó képesség, szervezőkészség,
  • Határozott, magabiztos fellépés,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • Magas szintű stressztűrés és változáskezelés,
  • Utazási hajlandóság heti rendszerességgel Ausztriába, alkalmanként Szlovákiába,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Győr vagy környéki lakhely.

Előnyt jelent:

  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat,
  • Ausztriai élelmiszeripari piac ismerete,
  • Szlovák nyelvtudás,
  • Azonnali kezdés.

Feladatok:

  • Osztrák és szlovák export divízió működtetése, irányítása,
  • Export területi képviselő munkatársak munkájának koordinálása, ellenőrzése, coacholása,
  • Export telesales osztály munkatársak munkájának koordinálása, ellenőrzése,
  • Export kereskedelmi stratégia kialakításában való részvétel, annak betartatása,
  • Az export divízió eredményességének, árbevételének növelése,
  • Export folyamatok kialakítása, felülvizsgálata, hatékonyság növelése,
  • Folyamatos piacfigyelés, konkurencia elemzése, értékelése,
  • Hatósági kapcsolattartás,
  • Külsős szervezetekkel (könyvelés, jogász stb.) kapcsolattartás,
  • VIP vevők kezelése.

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos háttér egy dinamikusan fejlődő, egy Magyarországon piacvezető vállalatnál,
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatkör,
  • Versenyképes, motiváló bérezés.

Egyéb információ az állásról:

    Munkavégzés helye: 3 nap Ausztria, 2 nap Győr

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Győr és Ausztria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát és motivációs levelét küldje el a „Jelentkezem” gombon keresztül.